JP X2-Video - шаблон joomla Новости

Sieć sklepów

Nasze sklepy to dziesiatki lat tradycji handlowej i doświadczenia. Nasza oferta handlowa to tysiące produktów w niskich cenach tak by każdy znalazł coś dla siebie.

Magazyny i składy handlowe

W naszych składach handlowych znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Kupisz tu pasze, środki chemiczne, węgiel czy materiały budowlane.

Piekarnia i młyn

Nasza piekarnia produkuje szeroki asortyment wyrobów według tradycyjnych receptur. Nasze wyroby mają doskonały smak oraz wygląd, a zawdzięczamy to własnej mące z naszego młyna i doświdczeniu naszych piekarzy.

O nas

Serdecznie Państwa witamy na naszej stronie internetowej i zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej Spółdzielni. Działamy w zakresie handlu detalicznego i hurtowego, produkcji piekarsko-ciastkarskiej, świadczymy usługi młynarskie. Odbiorcom indywidualnym proponujemy odwiedzenie naszych placówek handlowych, zaś wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Mamy nadzieję, że nasza oferta okaże się dla Państwa interesująca.

Istniejemy już od ponad 90 lat i łączymy dawne tradycje ze współczesnością. Nasza tradycje sięgają lat dwudziestych bieżącego stulecia, a marka naszych produktów wpisana jest na stałe w dzieje naszego miasta i regionu. Nasze doświadczenie stanowi rękojmię, że kontakty z nami przyniosą satysfakcję naszym klientom.

Gazetka promocyjna

Przedstawiamy Państwu naszą gazetkę, znajdziecie tam Państwo wiele atrakcyjnych ofert.

Najlepsze produkty w niskich cenach!

Zobacz gazetkę promocyjną

 video

 

Kontakt

Jeśli chcesz skontaktować się z nami wyślij maila na adres:

sekretariat[małpa}gsnowe.pl

Nasz adres

Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska"
ul. Dworcowa 2
86-170 Nowe
tel. (052) 33 27 004
tel./fax (052) 33 27 030

gsnowe.pl

Godziny otwarcia biura

Nasze biura otwarte są:

  • poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00
  • sobota - niedziela: zamknięte